Contact Lid worden

Rooster Goirle

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

HIIT

08:00 - 08:45
Fitness B

Powerboost

09:00 - 09:45
Fitness B

Steps

09:00 - 09:50
Dance

Hot Vinyasa yoga

09:00 - 10:00
Yogastudio

BBB

09:00 - 09:55
Dance

Tabata: booty

09:30 - 10:15
Yogastudio

Easy spinning

09:30 - 10:15
Spinning buiten

Powerboost

09:00 - 09:45
Fitness B

BODYPUMP

09:00 - 09:45
Dance

Vinyasa yoga

09:00 - 10:00
Yogastudio

BBB

09:00 - 09:55
Dance

Tabata: full body

09:00 - 09:45
Yogastudio

High 5

09:00 - 09:45
Fitness B

Kundalini yoga

09:00 - 10:00
Yogastudio

Zumba

09:15 - 10:10
Dance

BODYCOMBAT

09:00 - 09:45
Dance

High 5

09:30 - 10:15
Fitness B

XCORE

09:00 - 09:45
Dance

Powerboost

09:15 - 10:00
Fitness B

Hot kracht yoga

09:45 - 10:45
Yogastudio

BBB

10:00 - 10:55
Dance

Hot hatha yoga

10:15 - 11:15
Yogastudio

Pilates

10:00 - 10:55
Dance

FIT: 50+

10:30 - 11:15
Hal 2

XCORE

10:00 - 10:45
Dance

Tabata: full body

10:00 - 10:45
Hal 2

Yin yoga

10:15 - 11:15
Yogastudio

Spinning

10:30 - 11:25
Spinning

Pilates

10:00 - 10:55
Dance

Aquarobics

10:00 - 10:45
Zwembad

FIT: 50+

10:30 - 11:15
Fitness B

Spinning

10:00 - 10:55
Spinning

Kundalini yoga

10:00 - 11:00
Yogastudio

XCORE

10:15 - 11:00
Dance

Tabata: full body

10:30 - 11:15
Fitness B

BODYPUMP

10:00 - 10:45
Dance

Spinning

10:00 - 10:55
Spinning

BBB

10:00 - 10:55
Dance

BBB

11:00 - 11:55
Dance

BODYATTACK

11:00 - 11:55
Dance

Steps XL

11:00 - 11:55
Dance

Hot reboot yoga

11:00 - 12:00
Yogastudio

Family bootcamp

11:15 - 12:00
Fitness B

BODYPUMP

12:00 - 12:55
Dance

Tabata: full body

18:30 - 19:15
Hal 2

Tabata: full body

18:30 - 19:15
Hal 2

BODYCOMBAT

18:00 - 18:55
Dance

High 5

18:30 - 19:15
Fitness B

Powerboost

18:30 - 19:15
Fitness B

Tabata: upper body

18:30 - 19:15
Hal 2

XCORE

19:00 - 19:45
Dance

High 5

19:30 - 20:15
Fitness B

Aquarobics

19:30 - 20:15
Zwembad

Steps

19:00 - 19:55
Dance

Hot yin yoga

19:15 - 20:15
Yogastudio

Spinning

19:30 - 21:00
Spinning

Powerboost

19:30 - 20:15
Fitness B

Spinning

19:00 - 19:55
Spinning

BBB

19:00 - 19:45
Dance

Yin yang yoga

19:30 - 20:30
Yogastudio

BODYATTACK

19:00 - 19:55
Dance

Tabata: full body

19:30 - 20:15
Hal 2

BODYBALANCE

19:30 - 20:25
Yogastudio

XCORE

19:15 - 20:00
Dance

Tabata: booty

19:30 - 20:15
Hal 2

Zumba

20:00 - 20:55
Dance

Kundalini yoga

20:00 - 21:15
Yogastudio

Tabata: booty

20:30 - 21:15
Hal 2

BODYPUMP

20:00 - 20:45
Dance

Boxing

20:30 - 21:00
Hal 2

Zumba

20:00 - 20:55
Dance

Tabata: booty

20:00 - 20:45
Hal 2

Aquarobics

20:00 - 20:45
Zwembad

BODYPUMP

20:00 - 20:55
Dance

Hatha yoga

20:30 - 21:45
Yogastudio

Boxing

20:30 - 21:00
Hal 2

Pilates

21:00 - 21:55
Dance

Boxing

21:00 - 21:30
Hal 2

Boxing

21:00 - 21:30
Hal 2
Alleen op inschrijving
Outdoor