Contact Lid worden

Rooster Breda

Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag

HIGH5

07:30 - 08:15
Fitness

HIGH5

07:30 - 08:15
Fitness

XCORE

08:30 - 09:15
Dance 1 buiten

Pilates

08:45 - 09:45
Dance 1

Pilates

08:45 - 09:45
Dance 1

Body Pump & core

08:45 - 09:30
dance 1 buiten

Body Step & Core

08:30 - 09:30
dance 1 buiten

Pilates

08:45 - 09:45
Dance 1

yin yoga

08:45 - 09:45
dance 2

Pilates

08:45 - 09:45
Dance 1

Body Attack & Core

08:30 - 09:15
dance 1 buiten

Pilates

08:45 - 09:45
Dance 1

Hot yoga

08:45 - 09:45
Dance 3

Les Mills Core

08:30 - 09:15
dance 1 buiten

Body Attack & Pump

08:45 - 09:45
dance 1 buiten

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning buiten

Hot yoga

09:00 - 10:00
Dance 3

Boksfit

09:15 - 10:00
outdoor

HIGH5

09:15 - 10:00
fitness

BODYSHAPE

09:30 - 10:15
DANCE 1 buiten

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning buiten

Pilates

09:00 - 10:00
dance 2

Cross Power

09:15 - 10:00
outdoor

BODYSHAPE

09:45 - 10:30
dance 1

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning buiten

HIIT

09:15 - 10:00
outdoor

BODYPUMP

09:45 - 10:45
DANCE 1 buiten

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning buiten

Pilates

09:00 - 10:00
Dance 2

Body Pump & core

09:00 - 09:45
dance 1 buiten

Cross Power

09:15 - 10:00
Outdoor

Spinning

09:00 - 10:00
Spinning buiten

HIIT

09:15 - 10:00
Outdoor

BODYPUMP

09:30 - 10:15
DANCE 1 buiten

Yin yang yoga

09:00 - 10:00
DANCE 1

Cross Power

09:15 - 10:00
Outdoor

BODYPUMP

09:30 - 10:15
Dance 1 buiten

XCORE

09:00 - 09:45
dance 2

Spinning

09:30 - 10:30
Spinning binnen

Alignment yoga

09:30 - 10:30
Dance 1

Yin yang yoga

10:00 - 11:00
DANCE 1

BODYPUMP

10:30 - 11:15
DANCE 1 buiten

BODYBALANCE

10:00 - 11:00
Dance 1

Vitaliteit

10:30 - 11:15
dance 2

Zumba

10:45 - 11:45
Dance 1 buiten

XCORE

10:00 - 10:45
Dance 2

yin yoga

10:00 - 11:30
Dance 1

BODYSHAPE

10:00 - 11:00
DANCE 1 buiten

Flow yoga

10:00 - 11:00
Dance 1

Flow yoga

10:00 - 11:00
Dance 1

NORDIC WALKING

10:00 - 11:15
bos

LowShape

10:30 - 11:15
Dance 1 buiten

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning buiten

Zumba

10:15 - 11:15
Dance 1

BODYSTEP

10:30 - 11:30
Dance 1 buiten

Hot yoga

10:30 - 11:30
Dance 3

Spinning

10:00 - 11:00
Spinning buiten

BODYPUMP

10:00 - 11:00
dance 1 buiten

Boksfit

10:00 - 10:45
Outdoor

Advanced yoga

10:45 - 11:45
Dance 1

Tai chi

11:15 - 12:15
dance 1 binnen

LowShape

11:30 - 12:15
dance 1 buiten

Vitaliteit

11:00 - 11:45
Dance 2

Boksfit

11:00 - 11:45
Outdoor

Ouder & kind workout

11:15 - 12:00
dance 1 buiten

Yin yang yoga

12:00 - 13:30
DANCE 1

Aqua Tai Chi

12:30 - 13:30
Zwembad

yin yoga

12:00 - 13:00
Dance 1

Pilates

13:15 - 14:15
Dance 1

Holistic yoga

13:30 - 15:00
dance 1

HIIT

18:15 - 19:00
outdoor

Zumba

18:30 - 19:15
Dance 1

HIIT

18:15 - 19:00
Outdoor

Spinning

19:00 - 20:00
Spinning buiten

XCORE

19:00 - 19:45
Dance 1 buiten

Pilates

19:00 - 19:45
Dance 1

Cross Power

19:30 - 20:15
Outdoor

Spinning

19:00 - 20:00
Spinning buiten

XCORE

19:00 - 19:45
Dance 1 buiten

Boksfit

19:00 - 19:45
Outdoor

Cross Power

19:30 - 20:15
outdoor

Mindful yoga

19:30 - 20:30
dance 1

BODYBALANCE

19:00 - 20:00
Dance 2

Body Pump & core

19:00 - 19:45
dance 1 buiten

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning buiten

Yin yang yoga

19:30 - 20:30
DANCE 1

Cross Power

19:30 - 20:15
outdoor

Spinning

19:30 - 20:30
Spinning buiten

BODYSHAPE

19:30 - 20:30
DANCE 1 buiten

Cross Power

19:30 - 20:15
outdoor

Boksfit

19:00 - 19:45
outdoor

BODYPUMP

20:00 - 21:00
DANCE 1 buiten

BODYBALANCE

20:00 - 21:00
Dance 1

BODYPUMP

20:00 - 21:00
DANCE 1 buiten

Boksfit

20:00 - 20:45
Outdoor

Hot yoga

20:45 - 21:45
Dance 3

Body Attack

20:00 - 21:00
dance 1 buiten

Hot yoga

20:45 - 21:45
Dance 3

Mindful yoga

20:00 - 21:00
DANCE 1
Alleen op inschrijving
Outdoor